Víme, co děláme

ROZUMÍME KYBER BEZPEČNOSTI ochraně dat a osobních údajů

Řízení kybernetických rizik je složité a neexistuje univerzální řešení. Řada produktů a služeb v oblasti kybernetického zabezpečení může být přizpůsobena tak, aby vyhovovala požadavkům každé organizace. Nabízíme od poradenských služeb po školení, máme programy zvyšování povědomí zaměstnanců, testujeme bezpečnost, disponujeme vlastní sadou nástrojů i dokumentace, standardy, softwarem, publikacemi a příručkami. Máme vše, co potřebujete k zajištění a zlepšování vaší digitální bezpečnostni.

Pokud jde o ochranu vašich dat a osobních údajů, s námi jste v bezpečí. Patříme k předním konzultantům v oblasti kybernetické bezpečnosti a ochrany dat - náš manažerský tým například vedl jedny z prvních implementací Obecného nařízení GDPR v České republice. Dnes jsme hrdí na to, že jsme již pomohli více než 100 organizací úspěšně se připravit na rizika plynoucí z práce v kyber prostoru.

Naše zkušenosti a znalosti pomáhají organizacím chránit sebe, své zákazníky i data před neustále rostoucími a vyvíjejícími se hrozbami digitálního světa. K tomu nám pomáhá řada nástrojů, školení, implemntace standardů systémů řízení, konzultací nebo metod etického hackingu. Naším posláním je pomáhat chránit vaši organizaci prostřednictvím efektivních řešení navržených odborníky. Jsme předním poskytovatelem řešení v oblasti kybernetického rizika a ochrany dat. Vybudovali jsme silný a kvalitní tým k jehož přednostem patří hluboké technické znalosti a prověřené výsledky.

Naše ucelená řada komplexních řešení v kombinaci s mnohaletými zkušenostmi a implementací řešení vhodných pro daný účel pomáhá organizacím dosáhnout souladu s požadavky legislativy a předejít haváriím. Dokážeme Vás podpořit v průběhu celého projektu implementace bezpečnosti nebo souladu. Víme, co děláme.